Gold partner
14
Років досвіду
12
Верифікованих рекомендацій
12
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
38
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
9536
Останній візит на сайт
вчора
Надання якісних ріелторських послуг при укладанні угод купівлі-продажу, оренди комерційної і житлової нерухомості у м. Суми. Завдяки вищій юридичній освіті забезпечу повну юридичну підтримку. Успішно працюю в сфері нерухомості з 2012 року.

Оренда комерційної нерухомості (7)

  • Агенція нерухомості "MaxSell"
    15 000 грн/міс
    210 грн/м²

    Лікаря Зіновія Красовицького пров. (Промисловий), 12

    багатофункціональне приміщення
    72 м²
    2010 рік побудови
    сьогодні
    Здам в оренду приміщення з окремим входом в районі вул. Горького (Критстал АТБ). Має окремий вхід. Загальна площа 71,5 м². Складається з просторого холу (рецепція), трьох окремих кабінетів, комора з виводом каналізації), санвузол. Приміщення світле за рахунок великих вікон і високих стель. Опалення - індивідуальне газове. Ремонт. Перед приміщенням є парковка. Ідеально підходить салон краси, приватну лікарню, офіс.
    Рієлтор
  • Агенція нерухомості "MaxSell"
    40 000 грн/міс
    444 грн/м²

    Хворостянка вул. (Праці), 1

    багатофункціональне приміщення
    90 м²
    2020 рік побудови
    вчора
    В оренду пропонується приміщення площею 90 кв.м. на вулю Праці 1 (р-н вул. Горького): • Знаходиться на 1 поверсі нового будинку на 50 квартир; • Має окремий вхід, велику площу фасаду для розміщення реклами, 3 вікна; • Автономне газове опалення; • Висота стелі 3 м.; • Ідеальне логістичне розташування, зручний під'їзд; • прохідне місце - поряд поліклініка, аптеки, магазини, банк, зупинка транпорту, стадіон, в сусідньому приміщенні працюватиме мережевий супермаркет - потік людей гарантовано; • Вільне планування - можна зробити одразу під Ваші потреби і стиль. Ремонт можна починати вже зараз. • Будинок буде введено в експлеатацію і підключено до всіх комунікацій вже весною цього року. Ціна 2...
    Рієлтор
  • Агенція нерухомості "MaxSell"
    16 000 грн/міс
    160 грн/м²

    Суми, Віталія Терещенка вул. (Реміснича), 35/2

    багатофункціональне приміщення
    100 м²
    2008 рік побудови
    5 днів тому
    Здам офісні приміщення в сучасному бізнес центрі. Є вільні площі на 2, 5 і 6 поверсі. Оренла від 100 кв.м. Можна і 900 м² одразу. Кабінетна система. Можна частинами. Поверхи закриті. Цінаіна 160 грн/кв.м. + платежі. Автономне газове опалення на поверх. Кондиціонери в кожному кабінеті. Санвущли на кожному поверсі. На 6 поверсі є кухня, душ, пральна машина, бойлер. Телефонуйте.
    Рієлтор
  • Агенція нерухомості "MaxSell"
    5 500 грн/міс
    167 грн/м²

    Віталія Терещенка вул. (Реміснича), 35/2

    багатофункціональне приміщення
    33 м²
    2008 рік побудови
    1 тиж. тому
    Здам офісне приміщення загальною площею 35 кв.м. в офісному центрі на вул. Ремісничій. Один кабінет. Приміщення з ремонтом, проведено всі необхідні комунікації. Поверх закривається, вхід через домофон. Санвузол на поверсі. Є окрема парковка для орендарів. Цілодобовий доступ, охорона.
    Рієлтор
  • Агенція нерухомості "MaxSell"
    43 000 грн/міс
    204 грн/м²

    Перемоги просп. (Курський), 105

    багатофункціональне приміщення
    211 м²
    1 тиж. тому
    Здам в оренду комерційне приміщення на проспекті Перемоги. Загальна площа 211 кв.м. (34 кв.м. займає аптека на праві суборенди. Можна їх залишити і отримувати додатковий прибуток). Окремий вхід, пандус. Фасадне приміщення. Великий потік людей. Поряд АТБ, Нова Пошта, ринок, магазини, аптеки, зупинка транспорту. Торговельний зал 90 кв.м. + допоміжні приміщення. Чорний вхід для відгрузи товару. Ціна 300 грн/м2 +платежі.
    Рієлтор
  • Агенція нерухомості "MaxSell"
    40 000 грн/міс
    444 грн/м²

    Хворостянка вул. (Праці), 1

    багатофункціональне приміщення
    90 м²
    2020 рік побудови
    1 тиж. тому
    В оренду пропонується приміщення площею 90 кв.м. на вулю Праці 1 (р-н вул. Горького): • Знаходиться на 1 поверсі нового будинку на 50 квартир; • Має окремий вхід, велику площу фасаду для розміщення реклами, 3 вікна; • Автономне газове опалення; • Висота стелі 3 м.; • Ідеальне логістичне розташування, зручний під'їзд; • прохідне місце - поряд поліклініка, аптеки, магазини, банк, зупинка транпорту, стадіон, в сусідньому приміщенні працюватиме мережевий супермаркет - потік людей гарантовано; • Вільне планування - можна зробити одразу під Ваші потреби і стиль. Ремонт можна починати вже зараз. • Будинок буде введено в експлеатацію і підключено до всіх комунікацій вже весною цього року. Ціна 4...
    Рієлтор
  • Агенція нерухомості "MaxSell"
    90 000 грн/міс
    217 грн/м²

    Миколи Лисенка вул., 3

    багатофункціональне приміщення
    415 м²
    1 тиж. тому
    Здам в оренду приміщення під супермаркет, магазин, салон. Приміщення декілька років тому пройшло повну реконструкцію. Нові комунікації, нові вікна, новий фасад. Повністю утеплене. Нова система опалення: твердопаливне з новим обладнанням. Альтернатива - газове опалення. Електрична потужність - 3 фази, 50 кВт. Своя парковка. Є окремий заїзд в двір для погзузки/вигрузки товару. Є запасний вихід. Загальна площа 415 м². З них перший поверх 324 м², сухий підвал - 91 м². Торговий зал 180 м². Є окреме приміщення на першому поверсі 37 м² з окремим входом і власним санвузлом. Можна здавати в суборенду (Аптека, Домпива). Поряд магазини "М'ясорубка", "Солодощі". Трохи далі ринок, аптека, 25 школа. Чу...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.